Įdarbinimo paslaugos - Business and employment solutions for Lithuania

Business and employment solutions for Lithuania
VERSLO IR ĮDARBINIMO SPRENDIMAI LIETUVOJE - VERSLO PLANAI, UŽSIENIEČIŲ ĮDARBINIMAS LIETUVOJE
Go to content

Main menu:

Įdarbinimo paslaugos

Lietuviška versija
Galime įdarbinti užsieniečius jūsų įmonėje, surasime reikiamus darbuotojus iš užsienio šalių. Sutvarkysime darbuotojų iš užsienio darbo leidimus Lietuvos Darbo Biržoje arba įdarbinsime pagal supaprastintą tvarką (profesijos, patvirtintos Lietuvoje pirmam 2018 m. pusmečiui pagal supaprastintą tvarką), kai Darbo leidimas iš Lietuvos Darbo Biržos nereikalingas - tokiu atveju visi dokumentai sutvarkomi greičiau ir būsimi darbuotojai gali atvykti į Lietuvą greičiau.

Šiuo metu dirbame su darbuotojais išskirtinai iš Azijos šalių (Nepalo, Indijos, Bangladešo, Pakistano ir kitų), nedirbame su klientais iš Ukrainos, Baltarusijos ir kitų artimųjų trečiųjų šalių. Yra darbuotojų, kurie turi tarptautinės darbo patirties Saudo Arabijoje, Katare ir kitose šalyse.

Turėdami nemažą darbo patirtį šioje srityje, nuo 2018 m. iš savo užsienio partnerių gauname maksimalias garantijas dėl būsimų darbuotojų kvalifikacijos, problemų išvengimo po atvykimo (galimybės trečiųjų šalių darbuotojams išvykti į kitas šalis po atvykimo į Lietuvą). Darbuotojų dokumentai griežtai tikrinami ir Lietuvos Ambasadose.

Remiantis Tarptautinės migracijos organizacijos duomenimis, "pastaraisiais metais į Lietuvą atvyksta vis daugiau darbo ieškančių užsieniečių. Nors Europos Sąjungoje piliečiams įsidarbinimo ir gyvenimo Lietuvoje procesas yra pakankamai paprastas, atvykstantiesiems iš trečiųjų žalių reikia atlikti nemažai žingsnių, kurie ne visada gali būti aiškūs ar tinkamai apibrėžti.

Trečiųjų šalių pilietis atvykti dirbti į Lietuvą gali turėdamas tris dokumentus:

  • Leidimą dirbti;
  • Sprendimą dėl atitikimo darbo rinkos poreikiams;
  • Sprendimą dėl aukštos profesinės kvalifikacijos reikalaujančio darbo atitikties Lietuvos Respublikos darbo rinkos poreikiams.

Kiekvienas dokumentas apibrėžia tiek specifinius reikalavimus darbuotojui ar darbo sutarčiai, tiek laikotarpį, kurį užsienietis galės legaliai gyventi Lietuvoje (kadangi darbo biržos išduoti leidimai/sprendimai nesuteikia teisės gyventi Lietuvoje, kartu reikia turėti ir vizą arba leidimą gyventi).

Svarbu pabrėžti, jog su Šengeno viza atvykęs asmuo Lietuvoje dirbti negali."

Skirtingų procesų aprašymą galite pažiūrėti šioje lentelėje.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: info@euroconsulting.lt, per mūsų interneto svetainės kontaktų formą, kuri yra Namų puslapio apačioje arba tel. nr.: 8-675-96836.

Norite įdarbinti užsienietį?

Rietavo 5-42, Kaunas, 48262, Lietuva
+370-675-96836
("Viber" ir "Whatsapp")
info@euroconsulting.lt
Created with WebSite X5
Back to content | Back to main menu