Įdarbinimo paslaugos - EuroConsulting.lt

Sprendimai verslui!
Business solutions!

Go to content

Main menu:

Įdarbinimo paslaugos

Lietuviška versija
Padėsime įdarbinti užsieniečius jūsų įmonėje, surasime reikiamus darbuotojus iš užsienio šalių. Sutvarkysime darbuotojų iš užsienio darbo leidimus Lietuvos Darbo Biržoje (arba įdarbinsime pagal supaprastintą tvarką), pasirūpinsime visais kitais teisiniais darbuotojų įdarbinimo klausimais.

Šiuo metu dirbame su darbuotojais išskirtinai iš Azijos šalių (Nepalo, Indijos, Pakistano ir kt.), nedirbame su klientais iš Ukrainos, Baltarusijos ir kt.

Mūsų verslo partneriai, kurie atrenka mums darbuotojus, užtikrina, kad darbuotojai bus lojalūs jūsų įmonei. Mūsų kvalifikuoti teisininkai paruoš darbo sutartis ir kitus dokumentus, reikalingus darbuotojų atvykimui. Sprendžiame visas su darbuotojų iš užsienio atvykimu ir, jiems atvykus, iškylančias problemas.

Konsultuojame ir tokiais atvejais, jei norėtumėte patys tvarkyti užsieniečių įdarbinimo dokumentus.  

Svarbi informacija! Siuvėjai, tolimųjų reisų vairuotojai, suvirintojai ir metalinių laivų korpusų montuotojai gali atvykti į Lietuvą be darbo leidimų (pagal supaprastintą tvarką), todėl tokie darbuotojai gali atvykti greičiau (maždaug per 8 savaites) po tinkamų kandidatų pasirinkimo.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: info@euroconsulting.lt, per mūsų interneto svetainės kontaktų formą, kuri yra Namų puslapio apačioje arba tel. nr.: 8-675-96836.

Norite įdarbinti užsienietį?

Pramonės pr. 4D, 51326, Kaunas, Lietuva
+370-675-96836
("Viber" ir "Whatsapp")
info@euroconsulting.lt
Created with WebSite X5
Back to content | Back to main menu